м. Івано-Франківськ
вул. Крайківського 1-Б
телефони: (0342) 724950,
(096) 0879045, (095) 2065321
Зверніть увагу. Час роботи може бути змінено. Телефонуйте.

Кенія

Кенія знаходиться на сході африканського континенту. Країна досить таки велика. Якщо європейські туристи вже давно відкрили для себе цю казкову країну, то на українському ринку Кенія — новинка. Повірте, Ви закохаєтесь в цю країну. Саме в Кенії сафарі дійсно доступне для кожного. Тут воно саме шикарне, бо такої різноманітної флори та фауни Ви не зустрічали і не зустрінете ніде в світі, а від побачених краєвидів захоплює дух. Кенія просто створена для сафарі. Вся подорож — суцільна екзотика.

Пляжний відпочинок зосередився в місті Момбаса. Це казкове приморське місто, яке знаходиться на кораловому острові і поєднане з материком дамбою. В місті помітно панує арабський стиль в архітектурі: мечеті, вузенькі вулички, різьблені балкони. Пляжі Момбаси тягнуться майже на 400 км. Вони широкі та білосніжні. Узбережжя вкриті зеленню, на них ростуть фруктові дерева, що дуже зручно, бо є де сховатись від палючого сонця. Вода в океані бірюзова, а в деяких місцях прозора. Підводний світ багатий та дивовижний. Будь-яка екскурсія доступна відпочиваючим в Момбасі. А подивитись тут є на що. Багато морських заповідників, національних парків, зміїних ферм, музеїв, індуїстських храмів, казино, нічних клубів, ресторанів — все на любий смак і гаманець. Не забудьте відвідати форт Ісуса, який був побудований португальцями в 16 столітті.

Найкращий час для відпочинку в Кенії — це серпень або вересень. В період з грудня по березень теж можна їхати, але може бути надто жарко. З квітня і до кінця червня триває сезон дощів.

Відпочинок в Кенії

Тури в Кенію здійснюються літаком з Києва. Час перельоту з Києва до Момбаси становить 7,5 годин. На сторінці «Пошук туру» Ви можете підібрати собі відпочинок.

Візи в Кенію

Для в’їзду в Кенію громадянам України потрібна віза. Вона оформляється по прильоту в візовому терміналі. Хоча, як варіант, можна подавати заяви на візу заздалегідь в режимі онлайн. Вартість візи — 50 доларів США.

Погода на курортах Кенії

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода

Будемо раді бачити на нашому каналі в Telegram: https:/t.me/if_tour