м. Івано-Франківськ
вул. Крайківського 1-Б
телефони: (0342) 724950,
(096) 0879045, (095) 2065321
Зверніть увагу. В осінньо-зимовий період графік роботи може бути змінений.

Таїланд

tajlandТаїланд прекрасний в різні пори року, і тут завжди тепло. Туристичний сезон в Таїланді обумовлений більше не погодою, а ситуацією, в якій опиняється ця країна на туристичному ринку. Річ у тім, що починаючи з жовтня європейські курорти майже не пропонуються операторами, і тут з тіні виходить Таїланд. Хоча, відпочивати тут можна цілий рік, кожний період має свої особливості.

Високий сезон в Таїланді починається в кінці жовтня і продовжується до початку травня. Більше всього туристів в грудні, січні і лютому. Пік відвідування припадає на новорічні та різдвяні свята. В високий сезон найкраще відпочивати на Андаманському узбережжі (Пхи-Пхи, Пхукет, Ланта, Крабі), а також на сході країни (Куд, Чанг, Мак).

З травня по жовтень наплив туристів різко падає і ціни теж падають. Хоча, кліматично цей період вважають сезоном дощів, воно ніяк не впливають на відпочинок. Реальні зливи бувають тільки в Північних регіонах Таїланду, які розміщені далеко від узбережжя. В низький сезон найкраще відвідати Південь країни, варто розглянути курорти Сіамської затоки (Пханган, Самуї, Тао). Чудово в цей час також в центральній частині країни (Ча Ам, Хуа Хин).

Крім чудових пляжів і цікавих екскурсій в Таїланді туристи полюбляють посмакувати екзотичні фрукти. Причому, час дозрівання фруктів різний. Наприклад: манго дозріває з січня по травень; личи — з квітня по червень; дуріан, манготан, лонган і мангостін — з травня по серпень; карамбола — з червня по серпень; папайя, ананаси, джекфрут і драгонфрут — цілий рік.

Відпочинок в Таїланді

Тури в Таїланд здійснюються з Києва. Підібрати відпочинок в Таїланді Ви можете на сторінці «Пошук туру».

Візи в Таїланд

Громадяни України, які прибувають до Таїланду з метою туризму можуть отримати “візу по прибуттю” в Імміграційному бюро у 32 міжнародних пунктах пропуску через державний кордон Таїланду, зокрема, в міжнародному аеропорту м. Бангкок.

Громадянам України віза відкривається на 15 днів. Для цього необхідно заповнити заяву-анкету, імміграційну картку, надати фотокартку (4×6 см), закордонний паспорт, зворотній авіаквиток, сплатити візовий збір у розмірі 1000 бат (30 доларів США), а також, в разі вимоги співробітників Імміграційного бюро, пред’явити грошову суму еквівалентну 700 доларів США на людину або 1500 доларів США на родину, як доказ платоспроможності.

Якщо подорож триває більше, ніж 15 днів, необхідно завчасно оформити візу в Консульстві Королівства Таїланд в Києві.

Увага!!! До 31 серпня 2017 року скасована плата за візи при умові оформлення її в тайському консульстві. 

Погода на курортах Таїланду

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода