м. Івано-Франківськ
вул. Крайківського 1-Б
телефони: (0342) 724950,
(096) 0879045, (095) 2065321

Термали в Угорщині

Термальні джерела в Угорщині користуються великою популярністю. Майже кожне містечко Угорщини -це термальний курорт, де є унікальна можливість відпочити та оздоровитись. Без перебільшення, Угорщина — королева термалів. Термальні джерела різноманітні по своїх лікувальних властивостях.

Дебрецен 

Пропонуємо відвідати термальний курорт Дебрецен. До Ваших послуг проживання в готелі неподалік термального водного комплексу «Акватікум». Вартість проживання 26 євро за одну ніч з сніданком. Термальні басейни в Дебрецені відомі своїми лікувальними властивостями. Вода насичена хлором, вуглеводнем, йодом, бромом та сіллю. Такий хімічний склад води сприяє лікуванню  опорно-рухового апрарату, ревматизму, захворювань нервової системи та невралгії. Слід зазначити, що їхати на відпочинок можна не тільки влітку, а й в холодну пору року. Так як, крім відкритого термального басейну, є ще криті купальні. Вода в термальних басейнах дуже тепла та сягає 38-40 градусів. Вартість відвідвання термального коплексу — 7 євро на день.

Якщо Ви подорожуєте з дітьми, то вони будуть поряд з Вами в аквапарку. Аквапарк в Дебрецені — один з найбільших у Європі. Провівши вихідні на термальному курорті хочеться завітати сюди знову і знову.

Окрім оздоровлення, в місті Дебрецен можна досить корисно провести вільний час. Дуже часто тут проводяться фестивалі, на яких можна зкоштувати різні блюда національної угорської кухні. Неподалік готелю є торговтй центр «Форум», де представлені бренди відомих виробників одягу — … Без перебільшення, тут ви придбаєте необхідні речі в 2-3 рази дешевше ніж в Україні. Також, цікаво буде відвідати унікальний зоопарк, де вживу можна побачити кенгуру, страусів, леопардів, алігаторів, …