м. Івано-Франківськ
вул. Крайківського 1-Б
телефони: (0342) 724950,
(096) 0879045, (095) 2065321
Зверніть увагу. В осінньо-зимовий період графік роботи може бути змінений.

Термали в Угорщині

Термальні джерела в Угорщині користуються великою популярністю серед європейців. Без перебільшення, Угорщина — королева термалів. Майже кожне містечко Угорщини — це термальний курорт, де є унікальна можливість відпочити та оздоровитись. Пропонуємо відвідати один з таких курортів.

Дебрецен 

Дебрецен

Термальні басейни в Дебрецені відомі своїми лікувальними властивостями. Вода насичена хлором, вуглеводнем, йодом, бромом та сіллю. Такий хімічний склад води сприяє лікуванню опорно-рухового апарату, ревматизму, захворювань нервової системи та невралгії. Слід зазначити, що їхати на відпочинок можна не тільки влітку, а й в холодну пору року. Так як, крім відкритого термального басейну, є ще криті купальні. Вода в термальних басейнах різної температури: 28°C, 33°C, 35°C, 38°C, 40°C.

Якщо Ви подорожуєте з дітьми, то вони будуть поруч з Вами в аквапарку. Аквапарк в Дебрецені — один з найбільших у Європі. Провівши вихідні в цьому комплексі, хочеться завітати сюди знову і знову.

Окрім оздоровлення, в місті Дебрецен можна досить корисно провести вільний час. Тут дуже часто проводяться фестивалі, на яких можна посмакувати різними блюдами національної угорської кухні. В центрі міста знаходиться торговий центр FORUM Debrecen, де знаходяться фірмові магазини відомих брендів як BOSS, TESCO, H&M, Levi’s, New Yorker, C&A, VANS, CROPP, ZARA (всього 63 бренди), де представлені колекції дитячого, жіночого та чоловічого одягу та взуття, сумки та аксесуари. Без перебільшення, тут ви придбаєте необхідні речі в 2-3 рази дешевше ніж в Україні.

Також, неодмінно відвідайте унікальний зоопарк, де ви зустрінете екзотичних тварин (кенгуру, страусів, леопардів, алігаторів). Повірте, отримаєте море задоволення та тільки позитивні враження.

Скільки коштує відпочинок в Дебрецені?

До Вашої уваги пропонуємо проживання в гарному та затишному готелі, що має дуже зручне розташування (пішки 10 хвилин до термального водного комплексу AQUATICUM та 10 хвилин до центру міста). Привітний персонал в готелі вільно розмовляє українською та російською мовою. Вам завжди допоможуть та нададуть відповіді на запитання. Вартість проживання в готелі — 26 євро за одну ніч з сніданком. Вартість відвідування термального комплексу — 7 євро на день. Є декілька способів дістатися місця відпочинку. Зателефонуйте до нас, і ми допоможемо обрати найкращий.