Албанія

albaniyaБагато років Албанія перебувала в ізоляції, і тому вона маловідома українському ринку. Для нашого туриста це країна-загадка, хоча мандрівники зі Східної Європи вже давно відкрили для себе цю чудову країну. Насправді, туристичний потенціал цієї країни надзвичайно високий: недоторкані узбережжя, мальовничі озера, піщані пляжі, високі гори, що сягають неба. Географічне розташування, а саме вихід до моря (омивається водами Адріатичного та Іонічного морів) дає країні великі можливості для розвитку туризму. Відвідайте цю країну і Ви не пошкодуєте. Привітні люди, чудові краєвиди, смачні страви, запашна кава і гарний настрій Вам гарантовані. Купання на узбережжі Албанії розпочинається в травні, але високий сезон припадає на липень та серпень. Низький сезон — травень, червень та вересень.

Відпочинок в Албанії

Тури в Албанію здійснюються літаком зі Львова двічі на тиждень, з Києва щодня. Переліт в Тірану зі Львова займає близько 2-х годин, з Києва — 2,5 години. Нижче є форма пошуку туру в Албанію. Телефонуйте, і ми допоможемо підібрати оптимальний варіант відпочинку.

Візи в Албанію

Для в’їзду в Албанію з метою туризму віза не потрібна (на період до 90 днів). Необхідна тільки наявність діючого закордонного паспорта.

Погода на курортах Албанії

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода