Болгарія

БолгаріяСонячна Болгарія… Вона зовсім поруч. Болгарія найбільш відома як країна літніх відпусток. Коли говорять про «сезон в Болгарії», то мають на увазі перш за все літні місяці і, можливо, початок осені, коли море ще тепле. Влітку чорноморське узбережжя Болгарії знаходиться в зоні впливу середземноморського клімату.

Пляжний сезон розпочинається в кінці травня, а повноцінний купальний сезон трішки пізніше, зазвичай в червні. Бархатний сезон припадає на вересень. Ціни на готелі та харчування значно дешевші ніж влітку. Спробуйте хоча б раз відвідати Болгарію в бархатний сезон і ви не пожалкуєте, адже в цей час практично відсутні дощі, а море все ще лагідне та тепле. Будьте обачні з плануванням поїздки в другій половині вересня, бо може «задощити» і море вже буде не таке тепле.

Відпочинок в Болгарії

Увага! В 2021 році тури в Болгарію не продаємо!

Тури в Болгарію здійснюються щодня автобусом з Івано-Франківська. Переїзд до одного з курортів Болгарії займає 15-20 годин. Автобуси рухаються за маршрутом: Львів, Стрий, Болехів, Долина, Калуш, Івано-Франківськ, Коломия, Снятин, Чернівці. Посадку можна здійснити в будь-якому місті. При пошуку обирайте Львів.

Також, Ви можете скористатись літаком. Переліт зі Львова до Бургаса займає близько 1 години. Для туристів з інших регіонів надається безкоштовний трансфер до аеропорту і назад.

Для самостійних подорожей пропонуємо придбати квитки на автобус в Болгарію. Вартість проїзду — 50 € в обидві сторони (болгарський перевізник, можливість вибрати місця в автобусі). Нагадуємо, що в такому випадку Вам необхідно додатково придбати медичну страховку.

Візи в Болгарію

Консульський збір за відкриття візи складає 35 €. Консульський збір для дітей, студентів і пенсіонерів — 0 €. Термін оформлення — 7-10 робочих днів. Особиста присутність не потрібна. Власникам біометричних паспортів, шенгенських віз (тип «C») або польських національних віз (тип «D») відкривати болгарську візу не потрібно.

Для відкриття візи в Болгарію потрібно — закордонний паспорт, громадянський паспорт, ідентифікаційний код та 2 кольорові фотографії. Додатково для дітей — свідоцтво про народження, паспорти батьків та дозвіл від одного з батьків (при неповному складі сім’ї). Для студентів — студентський квиток. Для пенсіонерів — пенсійне посвідчення.

Для оформлення візи Вам необхідно завчасно подати документи до нашого офісу. Є можливість термінового оформлення.

Погода на курортах Болгарії

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода