Болгарія

БолгаріяСонячна Болгарія… Вона зовсім поруч. Болгарія найбільш відома як країна літніх відпусток. Коли говорять про «сезон в Болгарії», то мають на увазі перш за все літні місяці і, можливо, початок осені, коли море ще тепле.

Відпочинок в Болгарії

Тури в Болгарію здійснюються щодня автобусом з Івано-Франківська та інших міст України. Переїзд до одного з курортів Болгарії триває 15-20 годин. При пошуку обирайте Львів.

Також, Ви можете скористатись літаком. Переліт зі Львова до Бургаса займає близько 1 години. Для туристів з інших регіонів надається безкоштовний трансфер до аеропорту і назад.

Автобус в Болгарію

Для самостійних подорожей пропонуємо придбати квитки на автобус в Болгарію. Автобуси рухаються за маршрутом: Львів, Стрий, Болехів, Долина, Калуш, Івано-Франківськ, Коломия, Снятин, Чернівці, Болгарія. Посадку можна здійснити в будь-якому місті. Вартість проїзду — 2000-3000 грн в обидві сторони (залежить від дат).

Візи в Болгарію

Власникам біометричних паспортів, шенгенських віз (тип «C») або польських національних віз (тип «D») відкривати болгарську візу не потрібно.

Умови в’їзду в Болгарію для громадян України: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?location=bg