Чорногорія

ЧорногоріяЧорногорія — це перлина Адріатичного узбережжя, вона розмістилась в найкрасивішій частині Балканського півострова. Уявіть собі: незаймана природа, гірські масиви, сотні кілометрів піщаних і галькових пляжів, прозорі морські бухти, густі ліси. Оливи, акації, кипариси, пальми, хвойні дерева та інша середземноморська рослинність розмістилась на гірських хребтах та схилах. Здається, ніби гори набули смарагдовий майже чорний відтінок. І тут, серед цієї краси, наче розсипані намистини, стоять курортні міста та селища.

Коли ж найкраще відвідати Чорногорію? Пляжний сезон в Чорногорії розпочинається в травні. Високий сезон в Чорногорії триває з червня по серпень. А це означає, що в цей час багато відпочиваючих, та високі ціни. Далі розпочинається бархатний сезон. Овочі, фрукти, лагідне сонце, прогріте море — це просто казка. Низький сезон триває з жовтня по березень. З дітьми краще їхати в липні та серпні. Найвідоміші курорти: Тіват, Бечичі, Бар, Будва, Сутоморе.

Відпочинок в Чорногорії

Дістатися Чорногорії можна літаком зі Львова та з Києва, рейси виконуються щотижня. Для мешканців Івано-Франківська та інших міст надається безкоштовний трансфер до аеропорту м. Львів.

Візи в Чорногорію

Для в’їзду в Чорногорію з туристичною метою візи не потрібно. Термін перебування — до 90 днів.

Погода на курортах Чорногорії

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода