Домінікана

ДомініканаМрієте опинитися в земному раю? Приїжджайте відпочивати в Домініканську Республіку. Літо тут триває цілий рік — зимою +27°C, влітку +31°C, вода прогрівається до +30°C. Умовно, рік в Домініканській республіці можна розділити на два сезони: жаркий і сезон дощів. Хоча, вважається, що короткочасні дощики практично не заважають хорошому відпочинку, але вітри та урагани цілком. Особливо варто утриматись від поїздок в серпні і вересні, бо саме цей період висока ймовірність ураганів. 

Високий сезон відпочинку в Домінікані розпочинається в грудні і триває всю зиму. В цей період в Домініканській республіці практично ідеальна погода. Низький сезон в Домінікані розпочинається в квітні і закінчується в жовтні. Це пов’язано з тим, що в республіці настає сезон дощів і тайфунів. Купальний сезон в Домінікані триває цілий рік. Для пляжного відпочинку підходить період з листопада по березень, коли дощів майже нема, а легкий атлантичний вітерець рятує від жари.

Звичайно ж, в Домінікану їдуть не за екскурсіями, а за ласкавим морем, яскравим сонцем і білосніжними пляжами. Якщо ж вас все таки зацікавлять екскурсії, то варто відвідати водоспади, національні парки, міста, собори, старенькі селища.

Відпочинок в Домінікані

Тури в Домінікану здійснюються літаком з Києва в аеропорт Пунта-Кана і Ла-Романа. Тривалість перельоту — 12 годин. Підібрати відпочинок в Домінікані Ви можете на сторінці «Пошук туру».

Візи в Домінікану

Візу в Домініканську Республіку з метою туризму для громадян України заздалегідь отримувати не потрібно. В аеропорті прибуття, при перетині кордону необхідно оформити туристичну карту, її вартість – 10 доларів. Якщо термін перебування в країні перевищує 30 днів, необхідно звернутись в міграційну службу Домініканської республіки та оплатити додатковий збір.

Погода на курортах Домінікани

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода