Греція

ГреціяТой, хто обрав для свого відпочинку Грецію, не помилився. Подорож в Грецію з її пляжами, пам’ятками архітектури, багатою культурною спадщиною, паломницькими місцями і природою залишить у вашому серці масу приємних вражень та емоцій.

Греція — одна з найвідвідуваних країн світу. Високий рівень розвитку туризму зумовлений географічним положенням країни, адже її омивають Егейське, Середземне та Іонічне моря. Щороку Грецію відвідує 40 тисяч українців. Високий сезон тут триває з червня по вересень, коли сюди приїжджає багато туристів. Важко сказати, що липень та серпень є найкращими місяцями для відпочинку, адже температура повітря може сягати +40°C. Якщо ви не полюбляєте жару і мрієте втекти від спеки, то вам підійдуть острови Крит і Родос. Тут трішки прохолодніше ніж на решта узбережжі Греції. До речі, саме на Криті сезон купання триває найдовше.

Греція — країна природних контрастів. Їй належать 6000 мальовничих островів. Та слід зазначити, що обжитими з них є лише 227. Пляжі і гори, печери і ущелини, озера і річки утворюють неповторні пейзажі. Гори Греції — це ідеальне місце для любителів активного гірського відпочинку. Найпопулярнішою залишається гора Олімп. Місцями паломництва християн є монастир Святої гори Афон та візантійські базиліки Салонік. В країні діють 17 міжнародних аеропортів, в тому числі і на островах. Слід зауважити, що особливу увагу Греція приділяє пристосуванню туристичної інфраструктури потребам людей з обмеженими можливостями.

Відпочинок в Греції

Відвідати Грецію можна автобусом з Івано-Франківська або літаком зі Львова та з Києва. Переліт триває 2-2,5 години.

Візи в Грецію

Власникам біометричних паспортів відкривати грецьку візу не потрібно.

Погода на курортах Греції

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода