Грузія

ГрузіяСтародавня, горда, вільна Грузія… Вона славиться своєю національною кухнею, винами, гостинністю, тостами, легендами, а також оздоровчими курортами. Якщо Ви думаєте, що чудово відпочити Вашій сім’ї можна тільки на Середземному, Червоному або Егейському морі, то Ви глибоко помиляєтеся. Відпочинок в Грузії, насамперед з дитиною, має незаперечні переваги, одними з яких є недовгий переліт і відсутність необхідності адаптуватися до інших кліматичних умов.

Літній сезон на узбережжі розпочинається з травня і триває до жовтня. На чорноморському узбережжі Грузії тепліше ніж на українських курортах. Море тут прогрівається значно швидше. В червні температура води досягає комфортних +23°C. У вересні та жовтні температура води залишається все ще теплою і приємною. Температура морської води і повітря на узбережжі прямо впливає на ціну путівки та вартість відпочинку. Самі дорогі місяці («високий сезон») — кінець червня, липень, серпень та початок вересня. Значно нижчі ціни в так званий «низький сезон» — від травня до середини червня, від середини вересня до кінця жовтня.

Відпочинок в Грузії

Тури в Грузію здійснюються літаком зі Львова та з Києва. До аеропорту Львів надається безкоштовний трансфер з інших регіонів. Переліт в аеропорт Батумі триває приблизно 3 години. Нижче Ви можете підібрати відпочинок в Грузії.

Візи в Грузію

Віза для громадян України не вимагається. Потрібен діючий закордонний паспорт.

Погода на курортах Грузії

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода