Іспанія

ІспаніяІспанія — країна пляжного відпочинку, адже вона омивається Середземним морем, Атлантичним океаном і водами Кантабрійської затоки. Високий сезон в Іспанії розпочинається з середини липня по кінець вересня, коли туристи з цілого світу їдуть на такі відомі курорти як Коста Брава, Коста Дорада, Коста Бланка. На Канарських острова пік припадає як на літо, так і на новорічні свята. Якщо ви бажаєте відвідати Іспанію в спокійній обстановці, то варто їхати в квітні або жовтні. В цей час ціни на готелі нижчі. 

Тури в Іспанію надають чудову можливість насолодитись гарячим сонцем, вишуканою старовинною архітектурою, неповторною середземноморською кухнею, прекрасним вином ну і звичайно, сотнями кілометрів білих піщаних пляжів. Цікаво, що Іспанії не буває холодних зим, але і виснажливої спеки, як в азіатських чи африканських країнах, теж не має. Сонце в іспанському небі можна спостерігати 300 днів на рік.

Іспанія є одним з найголовніших культурних центрів Європи. З кожним роком її міста відвідує все більше туристів. Хтось приїжджає, щоб насолодитися архітектурними пам’ятками і шедеврами мистецтва великих майстрів, а хтось – приємно провести час на красивих пляжах Середземного моря. Загалом, Іспанія — тепла, привітна та гостинна країна.

Відпочинок в Іспанії

Тури в Іспанію здійснюються літаком зі Львова та з Києва. Для мешканців інших областей надається безкоштовний трансфер в аеропорт м. Львів. Нижче Ви можете підібрати відпочинок в Іспанії.

Візи в Іспанію

Власникам біометричних паспортів відкривати іспанську візу не потрібно.

Погода на курортах Іспанії

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода