Італія

ІталіяІталія — дивовижна країна. Тільки уявіть, вона омивається пятьма морями: Середземним, Іонічним, Адріатичним, Лігурійським та Тірренським. І, тому не дивно, що Італія особливо приваблює туристів з усього світу. А туризм тут, без перебільшення процвітає як влітку так і взимку. Хоча, як і кожний туристичний напрямок Італія має високий та низький сезон. Найбільш сприятливі місяці для відвідин Італії — травень, початок червня, вересень та початок жовтня.

Високий сезон розпочинається в другій половині травня. Погода тепла, можна вже купатись в морі. З початком літа наплив туристів тільки збільшується. Вересень також дуже популярний, адже розпочинається оксамитовий сезон. Звісно, що ціни на відпочинок  у високий сезон високі. Низький сезон припадає на жовтень-листопад і закінчується в квітні місяці. Але Італія настільки популярна та цікава  країна, що уваги з боку туристів їй не бракує. Новий Рік, Різдво, День Святого Валентина, Пасха — чудові свята та відмінна підстава для відвідин Італії.

Відпочинок в Італії

Спробуйте самостійно підібрати відпочинок в Італії на сторінці «Пошук туру». Якщо виникнуть запитання — телефонуйте.

Візи в Італію

Власникам біометричних паспортів відкривати візу в Італію не потрібно.

Погода на курортах Італії

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода