Ізраїль

ІзраїльІзраїль — Свята Земля. З якими тільки цілями не їдуть сюди: і відпочити на одному з чотирьох морів, і відвідати святі місця, і підлікуватись в найкращих клініках світу.

Виділити високий сезон в Ізраїлі не так вже і просто. Кожний місяць в році придатний для поїздки в цю чудову країну. Умовно високим сезоном вважають період з кінця лютого по травень. Високим сезоном також вважають осінь, а особливо період з 18 вересня по 27 жовтня. На цей час припадає Єврейський Новий Рік. Попит на тури в Ізраїль нижче влітку, коли температура повітря прогрівається більше +40°C. А також зимою, коли стає холодніше та випадають опади.

В Ізраїлі чотири моря — Червоне, Середземне, Мертве та Галілейське. На Червоному морі, в Ізраїлі, купання триває цілий рік. Самий популярний курорт Червоного моря — Ейлат. Найкраще тут відпочивати в квітні, травні, вересні та жовтні. Середземне море холодніше ніж Червоне, тому тут можна відпочивати з травня по жовтень.

На Мертве море, як правило, їдуть з лікувальною метою. Найкраще його відвідати весною або осінню. Для того, щоб оглянути пам’ятки архітектури — оберіть кінець осені або початок весни. 

Відпочинок в Ізраїлі

Тури в Ізраїль здійснюються літаком зі Львова та з Києва в міжнародний аеропорт Бен-Гуріон. Переліт триває 3 години. Підібрати відпочинок в Ізраїлі Ви можете на сторінці «Пошук туру».

Візи в Ізраїль

Для в’їзду в Ізраїль з метою туризму віза не потрібна. Термін перебування в країні не повинен перевищувати 90 днів.

Дітям, в яких оформлений дитячий проїзний документ блакитного кольору, потрібна віза для в’їзду в Ізраїль. Така віза оформляється протягом 7 робочих днів. Віза не оформляється, якщо дитина записана в національний закордонний паспорт одного з батьків, або ж у дитини свій закордонний паспорт.

Безвізовий режим не є гарантією в’їзду в Ізраїль. Остаточне рішення приймають прикордонні служби Ізраїлю.

Робота в Ізраїлі

Деякі туристи користуються можливістю безвізового відвідування Ізраїлю. Після відпочинку туристи знаходять роботу і деякий час працюють задля покращення свого фінансового стану. Але, хочемо наголосити, що термін перебування в країні не повинен перевищувати 90 днів.