Кенія

Кенія знаходиться на сході африканського континенту. Країна досить таки велика. Якщо європейські туристи вже давно відкрили для себе цю казкову країну, то на українському ринку Кенія — новинка. Повірте, Ви закохаєтесь в цю країну. Саме в Кенії сафарі дійсно доступне для кожного. Тут воно саме шикарне, бо такої різноманітної флори та фауни Ви не зустрічали і не зустрінете ніде в світі, а від побачених краєвидів захоплює дух. Кенія просто створена для сафарі. Вся подорож — суцільна екзотика.

Пляжний відпочинок зосередився в місті Момбаса. Це казкове приморське місто, яке знаходиться на кораловому острові і поєднане з материком дамбою. В місті помітно панує арабський стиль в архітектурі: мечеті, вузенькі вулички, різьблені балкони. Пляжі Момбаси тягнуться майже на 400 км. Вони широкі та білосніжні. Узбережжя вкриті зеленню, на них ростуть фруктові дерева, що дуже зручно, бо є де сховатись від палючого сонця. Вода в океані бірюзова, а в деяких місцях прозора. Підводний світ багатий та дивовижний. Будь-яка екскурсія доступна відпочиваючим в Момбасі. А подивитись тут є на що. Багато морських заповідників, національних парків, зміїних ферм, музеїв, індуїстських храмів, казино, нічних клубів, ресторанів — все на любий смак і гаманець. Не забудьте відвідати форт Ісуса, який був побудований португальцями в 16 столітті.

Найкращий час для відпочинку в Кенії — це серпень або вересень. В період з грудня по березень теж можна їхати, але може бути надто жарко. З квітня і до кінця червня триває сезон дощів.

Відпочинок в Кенії

Тури в Кенію здійснюються літаком з Києва. Час перельоту з Києва до Момбаси становить 7,5 годин. На сторінці «Пошук туру» Ви можете підібрати собі відпочинок.

Візи в Кенію

Для в’їзду в Кенію громадянам України потрібна віза. Вона оформляється по прильоту в візовому терміналі. Хоча, як варіант, можна подавати заяви на візу заздалегідь в режимі онлайн. Вартість візи — 50 доларів США.

Погода на курортах Кенії

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода