Хорватія

ХорватіяХорватія — це справжній туристичний рай, красива країна з багатовіковою історією. Це землі, де стикуються Середземномор’я, Центральна Європа та Альпи. Хорватія має невелику територію, але на ній розмістилось сім національних парків, три з яких в гірській частині, а чотири — на морському узбережжі. Слід відмітити, що Хорватію по праву вважають однією з самих екологічно чистих місць на планеті. Відмінна якість природи приваблює вибагливих туристів. А доброзичливе місцеве населення робить Хорватію популярною країною для відпочинку.

Високий сезон в Хорватії припадає на літні та зимові місяці. В липні та серпні тут спостерігається наплив туристів на пляжі Адріатики. Січень та лютий — це два гарячі місяці зими, коли в розпалі гірськолижний сезон. Багато відпочиваючих їде в Хорватію, щоб зустріти Новорічні свята. Туристичний наплив дещо спадає в період міжсезоння — при переході осені в зиму і зими в весну.

Відпочинок в Хорватії

Тури в Хорватію здійснюються літаком зі Львова та з Києва. Нижче Ви можете підібрати відпочинок в Хорватії.

Візи в Хорватію

Для в’їзду в Хорватію необхідна віза. Вона відкривається в посольстві Хорватії в Україні. Строк відкриття — від 8 до 10 календарних днів. Візи є однократні та багатократні. Консульський збір складає 35 євро. Власникам біометричних паспортів відкривати хорватську візу не потрібно.

Погода на курортах Хорватії

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода