Кіпр

КіпрКіпр — третій по величині острів Середземномор’я, де поєднуються чудові пляжі та бухти, блакитне небо та палюче сонце, вино та соковиті фрукти. Відпочивати на острові можна цілий рік, так як тут жарке літо, тепла рання весна, комфортна осінь і м’яка зима.

Високий сезон відпочинку на острові розпочинається з кінця травня і закінчується на початку вересня. Ціни на тури в цей період високі, туристів багато.

Вважають, що на Кіпрі 320 сонячних днів в році, тому острів користується популярністю в туристів протягом всього року. Але є періоди, коли наплив туристів не такий великий. В основному, це — перша половина травня, кінець вересня, початок жовтня. Ціни в цей період вже не такі високі. 

На Кіпрі є все, для того, щоб провести відпустку цікаво. До послуг туристів — подорожі до Єгипту та Ізраїлю, екскурсії до руїн стародавніх міст, прогулянки по горах, круїзи на яхті, поїздки в монастир, відвідини ресторанів та клубів, дегустація вин. Ввечері в готелях, ресторанах і клубах проходять веселі розважальні програми.

Відпочинок на Кіпрі

Відвідати цей чудовий острів Ви можете літаком зі Львова (виліт двічі на тиждень) або з Києва (виліт щодня). Для мешканців інших областей організований безкоштовний трансфер в аеропорт м. Львів. Переліт до Ларнаки займає близько 3 годин. Нижче Ви можете підібрати відпочинок на Кіпрі.

Візи на Кіпр

Республіка Кіпр ввела попередні (про) візи для громадян України. Переваги таких віз — відсутність документів на оформлення візи (потрібні тільки анкетні дані), оперативне відкриття протягом 3-5 днів робочих днів, відсутність плати за відкриття, можливість перебування в країні до 90 днів, відсутність обмежень для повторного відкриття. Про-віза оформляється тільки на одноразовий в’їзд в країну. Термін дії паспорта повинен закінчуватися не менш, ніж через 6 місяців з дати подачі анкети. Власникам біометричних паспортів оформляти візу не потрібно.

Погода на курортах Кіпру

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода