Мальдіви

maldivyКолись Мальдіви були однією з найбідніших країн світу. Але після того, як керівництво країни взяло курс на розвиток туризму, економіка різко пішла вгору. Сьогодні це елітний туристичний напрямок. Завдяки теплому клімату сезон відпочинку на Мальдівах не припиняється ніколи.

Найбільшу кількість туристів Мальдіви приймають в сухий сезон, точніше з листопада по квітень. Вартість турів в цей час (а особливо в Новорічні та Різдвяні свята) значно зростає. Зимою Мальдіви популярні серед сімейних пар з дітьми, молодят, закоханих, серед людей різної вікової категорії.

Низький сезон припадає на період тропічних дощів — з травня по жовтень. Слід відмітити, що дощі короткочасні, але незручності приносять сильні хвилі і штормові вітри. Великим бонусом для туристів «не в сезон» є дуже принадні ціни.

Відпочинок на Мальдівах

Тури на Мальдіви виконуються літаком зі Львова та з Києва. Підібрати відпочинок на Мальдівах Ви можете на сторінці «Пошук туру».

Візи на Мальдіви

Туристична віза на Мальдіви оформляється в аеропорті цієї країни. Вона є безкоштовною при умові, що термін Вашого перебування не буде перевищувати 30 днів. Щоб відвідати Мальдіви необхідно: закордонний паспорт, зворотний авіаквиток з вказаною датою вильоту, туристичний ваучер, грошові кошти в розмірі 50-100 доларів на день перебування в країні на людину, страховий поліс. Після проходження паспортного контролю у Вас залишається корінець міграційної карти. Його необхідно зберегти до зворотного вильоту.

Погода на курортах Мальдів

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода