Ньїредьгаза

НьїредьгазаІ знову незабаром літо… Роздумуючи куди б поїхати на відпочинок, українці все частіше зупиняють свій погляд на країні, котра межує з Україною. Зовсім недалеко від нашого кордону є старовинне історичне угорське місто Ньїредьгаза. Парки та вулиці міста ще досі зберігають відбиток величних епох. Однією з окрас міста є термальне озеро Шошто з лікувальною водою. Казкове місце славиться як в Угорщині, так і за її межами. А почалось все з того, що місцевим жінкам дозволили прати білизну в озері Шошто, але згодом вони помітили що суглоби ніг та рук стали менше боліти. Незабаром лікувальні властивості води було підтверджено, а біля озера збудована перша купальня.  Вода в термалах збагачена натрієм, хлоридами, гідрокарбонатами, йодом та бромом. Її рекомендують для лікування захворювань опорно-рухового апарату, гінекологічних захворювань, дихальних шляхів, ревматизму.

Поруч розташувався сучасний аквапарк AQUARIUS. Водні гірки, різноманітні розваги для дітей та дорослих, термальні басейни, басейни з холодною та теплою водою — все це чекає на вас в аквапарку. Усі вікові категорії знайдуть собі розваги до душі. Аквапарк працює цілий рік. Можна їхати на відпочинок і взимку. Влітку розпочинає свою роботу ще й парковий термальний комплекс та його інфраструктура. Тут же, на території паркової зони працюють кафе в яких можна пообідати. Відвідувачі можуть вільно переходити з паркової зони в термальні купальні, при цьому немає потреби купувати квитки чи доплачувати за вхід.

Після водних процедур неодмінно відвідайте один з найбільших зоопарків в Європі. Зоопарк у Ньїредьгазі — це природний рай для екзотичних тварин. Колекція звірів налічує понад 50 видів тварин. При бажанні, з дітками тут можна провести цілий день, який залишить по собі тільки позитивні емоції.

І, насамкінець, не забудьте про шопінг в Угорщині, адже в торгових центрах Ньїредьгази, де представлені відомі торгові марки та бренди, можна придбати бажаний якісний товар за прийнятними цінами.

Погода в Ньїредьгазі

Яндекс.Погода