ОАЕ

ОАЕПіски в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) займають 85% території, але решта 15% Вас по-справжньому здивують. За досить короткий час Емірати з богом забутого куточка перетворились в розкішне казкове царство, де на вас чекає шикарний відпочинок та море вражень. ОАЕ — це не тільки сонце, а й білосніжний пісок, блакитні води, дайвінг, базари, шопінг, найсмачніші національні блюда для гурманів, дельфінарії, аквапарки, оглядові екскурсії в Дубай і Абу-Дабі, джип-сафарі по барханах, рибалка, нічне полювання на крабів та багато іншого.

Одразу варто сказати, що в ОАЕ переважають сонячні дні, а температура води в морі не опускається нижче +20°C. Найбільше популярні Емірати весною та осінню, коли не надто жарко. Високий сезон відпочинку в ОАЕ вважається час з жовтня до квітня. Для пляжного відпочинку підходить жовтень, листопад, березень та квітень. Взимку на пляжі менш комфортно, тому що постійно дують вітри. Низький сезон в ОАЕ розпочинається в червні і закінчується в кінці серпня. В цей час температура повітря прогрівається до 40-45°C, а інколи і до 50°C.

В місяць Рамадан, а він припадає на липень чи серпень, забороняється пити, палити, їсти в громадських місцях. Харчування буде тільки в готельних ресторанах, а спиртне буде продаватись тільки після 19:00, в розважальних закладах не буде музики і танців. Тому, саме Вам вирішувати, чи відправлятись в ОАЕ в місяць Рамадан, чи ні.

Відпочинок в ОАЕ

На сьогодні, тури в Арабські Емірати пропонуються з вильотами зі Львова та з Києва. До аеропорту Львів надається безкоштовний трансфер. Нижче Ви можете підібрати підходящий варіант відпочинку в ОАЕ.

Візи в ОАЕ

Увага! З 2018 року громадяни України можуть відвідувати Об’єднані Арабські Емірати без віз.

Погода на курортах ОАЕ

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода