Шрі-Ланка

shri-lankaШрі-Ланка — батьківщина найліпшого та найсмачнішого в світі чаю, стародавня країна Цейлон. Ця острівна держава розміщена в Індійському океані. Вважається, що сезон на Шрі-Ланці триває цілий рік, однак є більш сприятливі та менш сприятливі періоди для того, щоб відвідати Шрі-Ланку. Та не тільки… Потрібно обрати ще й правильне узбережжя. Взимку потрібно зосередитись на західній та південній частині Шрі-Ланки. З грудня по кінець березня, тут сухий сезон, котрий найкраще підходить  для пляжного відпочинку. В цей період (так званий «високий сезон») ціни на тури значно зростають.

З травня по жовтень активність на ланкійський напрямок на західному та південному узбережжях стихає. Виною всьому є природна стихія, котра хазяйнує в деяких регіонах в цей час. Але, не слід сприймати все буквально. Як правило, дощі йдуть тільки вночі, а вдень встановлюється комфортна погода. Головний плюс так званого «низького сезону» — приємні ціни на путівки. Самі найвигідніші пропозиції з’являються за декілька днів до вильоту. Отримати візу на Шрі-Ланку просто, тому це економить кошти.

Відпочинок на Шрі-Ланці

Тури на Шрі-Ланку здійснюються літаком з Києва. Нижче Ви можете підібрати відпочинок на Шрі-Ланці. Пропозиції з вильотами на найближчі дати знаходяться на сторінці «Гарячі тури»

Візи на Шрі-Ланку

Громадяни України можуть оформити візу по прильоту (вартість 40 $). Видана віза дійсна протягом 30-ти днів з дати оформлення. Віза для дітей до 12 років — безкоштовна.

Увага! З 1 серпня 2019 року віза на Шрі-Ланку для громадян України — безкоштовна.

Погода на курортах Шрі-Ланки

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода