Швидкість світла

Ця стаття написана мною 08 серпня 2015 року о 20:23 за місцевим часом. Я планую доповнювати та редагувати викладений тут матеріал по мірі надходження нових думок.

І так, про швидкість світла. Чому саме ця константа не виходить з голови протягом життя? Тому, що за допомогою цієї константи фізики, астрономи та математики всього світу пояснюють ті чи інші процеси, що відбуваються у Всесвіті, починаючи з моменту виникнення самого Всесвіту. За допомогою швидкості світла визначено, що все виникло через Великий вибух близько 14,6 млрд. років тому, що Всесвіт постійно розширюється, що існує Темна матерія, що Чорні діри захоплюють світло і т. п.

Але, чомусь я ніколи не вірив в появу чогось з нічого, маю сумніви в існуванні дивовижної матерії і схиляюсь до думки, що Всесвіт існував завжди. Моя думка така, що швидкість світла — величина непостійна, вона зменшується з часом. В тому і полягає моє бачення Всесвіту. Тобто, зараз ми бачимо світло від зірок, що світили мільйони років тому, і тоді світло летіло до нас набагато скоріше. Ніколи не зустрічав такої теорії. А така теорія повністю змінює наше уявлення про Всесвіт.

Для чого, чому я це написав? В мене немає можливості звертатись до відомих вчених з викладенням своїх думок. В той самий час, Інтернет — дуже потужна річ, рано чи пізно хтось натрапить сюди і зацікавиться моїми думками. Можливо, хтось доведе цю теорію «до розуму», і людство зовсім іншими очима погляне на світ. Я в це вірю, тому фіксую ці думки.

м. Івано-Франківськ, 08 серпня 2015 року, 20:23.