Танзанія (Занзібар)

Танзанія — країна на південному сході Африки. Це новий туристичний напрямок на українському ринку. Ще недавно туристи з посмішкою зустрічали пропозицію відвідати Танзанію. Сьогодні, придбавши тур, Ви можете ближче ознайомитись з цією чудовою екзотичною країною.

Справжньою перлиною Танзанії є острів Занзібар. Знаходиться він в 35 км від узбережжя Танзанії, та омивається водами Індійського океану. Занзібар досить великий острів. Його довжина сягає 90 км, а ширина 30 км. Без перебільшення — це унікальний та райський острів для пляжного відпочинку. Такої краси Ви не зустрічали ніде. Море позитивних вражень гарантовано.

Природа Танзанії пропонує Вам красиві білосніжні пляжі, прозору блакитну воду, бананові плантації, фруктові дерева. Повірте, навіть повітря тут має свій особливий запах. Пляжний сезон, в принципі триває цілий рік, але найкращий час для купання триває з середини червня по жовтень, а в деяких регіонах з грудня по березень, коли океан спокійний та мало дощів. Танзанія найкраще місце для сафарі, адже національні парки з представниками африканської фауни займають майже четверту частину території.

Відпочинок в Танзанії

Тури в Танзанію здійснюються літаком з Києва. Є прямі авіарейси, авіарейси з пересадкою в ОАЕ чи Кенії. Підібрати тур Ви можете зателефонувавши до нас, або на сторінці «Пошук туру».

Візи в Танзанію

Зазвичай, віза в Танзанію відкривається достроково, ще до прибуття на відпочинок. При бронюванні туру з перельотом чартерним рейсом вартість візи буде включена в загальну вартість туру. Віза однократна, термін дії візи 90 днів. Така схема досить зручна для туристів, адже по прильоту в Танзанію Вам залишиться пройти тільки митний та паспортний контроль, уникнувши процедуру пов’язану з відкриттям віз.

Погода на курортах Танзанії

Яндекс.Погода