Туніс

ТунісТуніс — країна європейського стилю зі східним колоритом на півночі Африки, яка омивається Середземним морем. Якщо декількома фразами охарактеризувати Туніс, то це — держава фантастичних середземноморських пляжів, розпеченої під пекучим сонцем пустелі Сахари, ліси пробкового дерева, оливкові плантації, аромат жасмину, живописанні міста і сучасні села. Тут можна позасмагати на білосніжних пляжах, насолодитися морськими прогулянками, пройти курс таласотерапії, відвідати цікаві екскурсії та весело розважитися.

Високий сезон в Тунісі припадає з червня по вересень. В цей час стоїть чудова погода для пляжного відпочинку. На тутешні курорти їдуть туристи з усього світу. Контингент відпочиваючих — це сімейні пари з дітьми, молодь, а також любителі старовини і багатовікових таємниць. Низький сезон в Тунісі розпочинається одразу після завершення купального сезону і триває з листопада по квітень. Взимку погода псується, часто йдуть дощі та дують піщані вітри. Ціни на проживання в готелях знижуються.  

Відпочинок в Тунісі

Тури в Туніс здійснюються літаком зі Львова та з Києва. Нижче Ви можете підібрати відпочинок в Тунісі. З Івано-Франківська та інших міст надається безкоштовний трансфер до аеропорту м. Львів.

Візи в Туніс

Для відвідування Тунісу з метою туризму віза не потрібна. Необхідно мати закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не пізніше 3 місяців від дати повернення з Тунісу, ваучер на проживання в готелі, авіаквитки та заповнену міграційну картку. Діти повинні мати свій проїзний документ, або їх фотографія повинна бути вклеєна в паспорт батьків.

Погода на курортах Тунісу

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода