Туреччина

ТуреччинаТуреччина… Ця дивовижна країна з багатовіковою історією, традиціями, фольклором, пам’ятками культури, архітектури та середземноморським кліматом завжди приваблювала туристів. Завдяки сукупності таких необхідних для туризму елементів, як унікальна природна краса, мальовничість курортів та всім відома гостинність турецького народу, Туреччина заслужено, вже тривалий час, зберігає «пальму першості» серед передових туристичних країн. 

Курорти Туреччини полюбляють українські туристи, перш за все із-за помірних цін, чудової погоди, мальовничої природи, якості сервісу і відсутності необхідності оформлення візи. Активний туристичний сезон триває з квітня до жовтня. Високий сезон в Туреччині припадає на липень і серпень. В цей час дуже жарко, а температура повітря прогрівається до +40°C. На території Туреччини розмістилось 4 моря — Егейське, Середземне, Чорне і Мармурове. Початок осені в Туреччині — прекрасний час, для того, щоб провести відпочинок біля моря. В перших числах вересня ціни на тури стають дешевшими, а погода стає тільки приємнішою. Бархатний сезон триває до початку жовтня. 

Відпочинок в Туреччині

На сьогодні, тури в Туреччину здійснюються літаком з Івано-Франківська, зі Львова, з Чернівців та з Києва. До аеропортів надається безкоштовний трансфер з інших міст. Час перельоту до Анталії складає близько 2 годин.

Візи в Туреччину

Для в’їзду в Туреччину з метою туризму віза не потрібна. Максимальний термін безвізового перебування становить 90 днів. Діти мають бути вписані в паспорт батьків або мати свій проїзний документ. З 2017 року громадяни України мають право відвідувати Туреччину по внутрішніх ID-картках.

Погода на курортах Туреччини

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода