Угорщина (термали)

Термальні джерела в Угорщині користуються великою популярністю серед європейців. Без перебільшення, Угорщина — королева термалів. Майже кожне містечко Угорщини — це термальний курорт, де є унікальна можливість відпочити та оздоровитись. Хайдусобосло, Дебрецен, Ньїредгаза, Егер, Мішкольц, Залакарош, Хевіз — найбільш відомі міста з термальними басейнами.

Правила в’їзду в Угорщину в умовах пандемії COVID-19: https://trip.gov.ua/?location=hu

Хайдусобосло

ХайдусобослоХайдусобосло — курортне містечко в Угорщині, яке славиться своїми термальними джерелами. Це саме те місце, куди їдуть відпочивати та оздоровитись зі всієї Європи. Туристи з України теж вподобали собі цей курорт. Воно і не дивно.

Дебрецен

ДебреценТермальні басейни в Дебрецені відомі своїми лікувальними властивостями. Вода насичена хлором, вуглеводнем, йодом, бромом та сіллю. Такий хімічний склад води сприяє лікуванню опорно-рухового апарату, ревматизму, захворювань нервової системи та невралгії.

Ньїредьгаза

НьїредьгазаІ знову незабаром літо… Роздумуючи куди б поїхати на відпочинок, українці все частіше зупиняють свій погляд на країні, котра межує з Україною. Зовсім недалеко від нашого кордону є старовинне історичне угорське місто Ньїредьгаза.