Єгипет

ЄгипетЄгипет — ісламська держава, яка відкрита для туризму. Багато хто зі школи мріяв відвідати цю країну. Ця екзотична країна фараонів, барханів, пірамід, міражів, прадавніх пам’ятників, цікавих музеїв і піщаних пляжів, з багатим світом коралів й дивовижних риб Червоного моря не перестає приваблювати туристів із усього світу. З кожним роком подорожі в Єгипет стають усе більш популярними. І не дивно, адже в цю країну можна їхати цілий рік.

Якщо плануєте відпочинок в Єгипті, то краще обрати квітень, травень, вересень або жовтень. Слід зазначити, що найдорожчі тури в Єгипет припадають на новорічні свята, пізню весну та осінь. Так званий низький сезон, тобто коли ціна на тури значно дешевша, припадає на червень і грудень. Туристів в цей час менше, адже літом нестерпно жарко, а зимою розпочинається сезон вітрів. Купальний сезон триває цілий рік. 

Відпочинок в Єгипті

Тури в Єгипет здійснюються літаком зі Львова, з Чернівців та з Києва. З Івано-Франківська та інших міст надається безкоштовний трансфер до аеропортів м. Львів та м. Чернівці. Час перельоту до Хургади або Шарм-ель-Шейху складає близько 4-х годин.

Візи в Єгипет

Увага! До 30 квітня 2021 року громадяни України звільнені від сплати візового збору.

Віза оформляється по прибуттю на кожний паспорт або проїзний документ. Вартість візи по прильоту в Хургаду складає 25 $ (на 30 днів), в Шарм-ель-Шейх — 0 $ (на 14 днів). Діти від 5 років можуть мати вклеєне фото в паспорт батьків. Діти, старші 16 років, повинні мати свій проїзний документ.

Погода на курортах Єгипту

Яндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.ПогодаЯндекс.Погода